Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Ücretsiz Cihaz Denemesi

Ücretsiz Cihaz Denemesi

İşitme Cihazı Denemesi

Duymanın aracı olarak ihtiyaç dâhilinde tercih edilen işitme cihazlarının kullanımında kullanıcı deneyimi çok büyük öneme sahiptir. Her kullanıcı farklı ürünlerle farklı şekilde kullanım kolaylığı yaşamaktadır.  Bu doğrultuda işitme cihazı deneme hakkı ürün temin ederken kullanıcıya avantaj sağlar.

Çapa işitme cihazları, kullanıcının sağlığını ve konforunun sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bünyesinde bulundurduğu cihazların tamamını uzman görüşlerine bağlı olarak temin edebilmekte ve denem süreleri kapsamında karşılaştırma yaparak tercih edebilmektesiniz.

Her İşitme Cihazı Aynı Değildir

İşitme cihazı duymayı kolaylaştıran bir aparat olarak tanımlansa da her cihaz bir diğerinden farklıdır.  Bu farklılık kişinin kullanım esnasında değişen tercihine göre şekil almaktadır. Kulak içi işitme cihazı ile kulak dışı işitme cihazının kullanımı birbiri ile aynı olmadığından her birinin bireye sunacağı imkânlar da farklı olacaktır.

Çapa işitme cihazları bünyesinde bulunan tüm cihazlar işitme uzmanları tarafından,  bireylere önerilmektedir.

İşitme Cihazına Alışma Süresi

Duyma kaybı yaşayan bireylerin özellikle ilk cihaz kullanımı esnasında yaşanabilen bazı sorunlar vardır. Seslere alışma süresinin tamamlanması ile kişi cihaza tamamen alışacak ve rahat bir şekilde kullanım sağlayabilecektir.

Deneme Cihazları Hangileridir? 

Deneme süresi ve deneme cihazları kullanıcıyı tedirgin edebilen bir zaman zarfıdır. Kullanıcın aklına herkesin kullandığı cihazı kullanmak, sağlık bilgisi sıkıntıları, para iadesi alamamak,  üründen memnun kalmadığı halde cihazı iade edememek gibi sorular takılmaktadır. Elbette kullanıcı bu soruları sorarken ve bu sorulara da makul cevaplar ararken oldukça haklıdır. 

Çapa işitme cihazları merkezi bünyesinde kullanıcıya sunulan deneme süreleri ve deneme cihazları demo olarak sunulmaktadır.  Demo cihazların her birini daha önce kullanılmamış birer kulak içi aparat ile teslim edilmesi ve kullanım süresi boyunca sıfır demo cihaz kullanımı gerçekleştirilmesi sağlanır. Kulak içi cihaz ten ile temas eden tek nokta olduğundan cihazın iadesi durumunda aparat bireyde kalarak başka bir cihazı deneyebilir.

Her şeyden önce sizin sağlığınızı önemser. Kendinizi iyi hissedeceğiniz ve tüm sesleri sağlıklı bir şekilde duyabileceğiniz kalitede ürünleri sunduğu hak ve hizmetler ile varlığını sürdürmektedir. Tüm kaygılarınızı bir kenara bırakarak Edii işitme işitme cihazı ile deneme süresi sayesinde size en uygun işitme cihazını bulabilirsiniz.